Bugun...


Sındır Menemen Ticaret Odasını Ziyaret Etti
CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Prof.Dr. Kamil Okyay Sındır ve beraberindeki heyet, Menemen Ticaret Odasını ziyaret etti.

Sındır Menemen Ticaret Odasını Ziyaret Etti

Sındır Menemen Ticaret Odasını Ziyaret Etti

CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı  Prof.Dr. Kamil Okyay Sındır ve beraberindeki heyet, Menemen Ticaret Odasını  ziyaret etti.

Sındır Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Güral’a İzmir için yapmayı planladıkları çalışmalar ve Menemen’de yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sındır “Milletvekili seçilmem durumunda, özellikle ilimiz, bölgemiz ve ülkemizin “tarım, çevre ve enerji” problemleri üzerinde uzun yıllar boyunca sahip olduğum bilimsel bilgi birikim ve deneyimlerim ile katkı koymak ve etkin olmak istiyorum. Tarım politikaları, üreticilerimizin sorunları, tarımsal destekleme politikaları, üretimle ilgili verim ve verimlilik, tüketici hakları ile ilgili konular, daha güvenli sağlıklı gıda, GDO vb sorunlar, kısacası tarım ve gıda alanında akılınıza gelebilecek her konuda parlamentoda çok önemli bir rol üstlenmek istiyorum. “ dedi

MTO  Başkanı Yılmaz Güral da, ziyaretten duyduğu Memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Aday adayı Prof.Dr. Kamil Okyay Sındır 'a Milletvekilliği yolunda başarılar diledi.
Bu haber 1328 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 6 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI