Bugun...
Reklam
Reklam


GENÇLER İÇİN YARDIMLAŞMANIN TEK ADRESİ BORNOVA GENÇLİK MERKEZİ
Bornova Belediyesi’nin geçmiş yıllarda kurmuş olduğu Bornova Büyükpark’ın içinde bulunan Gençlik Merkezi, gençlerin birçok ihtiyacını karşılıyor.

GENÇLER İÇİN YARDIMLAŞMANIN TEK ADRESİ BORNOVA GENÇLİK MERKEZİ

GENÇLER İÇİN YARDIMLAŞMANIN TEK ADRESİ
BORNOVA GENÇLİK MERKEZİ


 

Bornova Belediyesi’nin geçmiş yıllarda kurmuş olduğu Bornova Büyükpark’ın içinde bulunan Gençlik Merkezi, gençlerin birçok ihtiyacını karşılıyor.  

Bu merkez gençlerin yeme-içme,ders çalışma,temizlik gibi temel ve elzem ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyor.Gençlik Merkezi’nde kablosuz internetten; günlük gazetelere, satrançtan kitapların yerleştirildiği mini kütüphaneye kadar geniş bir hizmet alanı gençlere sunuluyor.
İhtiyacı olan öğrencilere talep edilmesi halinde kıyafet yardımı yapılıyor.

Ayrıca öğrenciler için öğle yemeği çıkıyor ve ücretsiz olarak dağıtılıyor. Gün boyu çay, kahve ve meyve suyu da yine ücretsiz. Öğrencilere verilen hizmet bununla da sınırlı kalmıyor. Ücretsiz çamaşır yıkama alanları ile Bornova Belediyesi, öğrencilere bu alanda da kolaylık sağlıyor.

 

ÖĞRENCI DOSTU “DOST KART”

Hayata geçirilen “Dost Kart” projesiyle Gençlik Merkezi üyesi öğrenciler çeşitli kafe, restoran ve marketlerden indirim hakkı elde ediyor. Anlaşmaya dahil olan iş yerleri öğrencilere yüzde 10’dan başlayarak yüzde 50’ye kadar indirim fırsatı sunuyor. Dost Kart uygulamasına öğrencilerin ilgisi artarak devam ediyor.

Çalışanların güleryüzlülüğü ile sıcak bir yuva ortamı sağlayan Bornova Gençlik Merkezi haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 10:00 saatleri  arası gençleri bekliyor.(AA/HMD/NB-OK)
Haber: Ayçil Akkaya - Hayriye Müfide Durmaz- Nazan Bedir


 


YORUMLAR

Milat
03-04-2015 00:43:00
BORNOVA GENÇLİK MERKEZİ işe yaramaz bir merkez. Sebeblerine gelirsek, ege üniversitesi veya dokuz eylül üniversitesi ögrenci olmayanlar içeriye alınmamakta. Misal ben açıköğretim okuyorum ve sosyalleşmenin izmirin bir üniversitesinden geçtiğini burada öğrendim. burayla ilgili sayılacak çok şey var ama neyse gereği yok..

YORUM YAZ5 + 1 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI